O MNIE

Ścieżką jogi podążam od 20 lat. Od pierwszej praktyki wiedziałam, że to będzie moja droga. Joga pomogła mi rozwinąć nie tylko zdolności mojego ciała ale przede wszystkim rozwinęła mnie jako osobę.

 

Przez te wszystkie lata stosowałam wiele technik i praktyk, a to co dziś nazywam "jogą" jest czymś więcej niż tylko sekwencją ruchów, jest narzędziem do odkrywania tego, kim jesteśmy.

 

Moją misją jest pomagać kobietom i mężczyznom skontaktować się ze sobą, z ich wewnętrzną prawdą. Pomagam ludziom czuć się lepiej poprzez pracę z tym, co sprawia, że czują się gorzej. Uczę świadomości własnego ciała, oddechu i tego jak umysł wpływa na ciało, a kondycja ciała, na to jak się czujemy i jak myślimy.

 

Poprzez pracę z ciałem - jogę i ruch intuicyjny -  inspiruję osoby, które do mnie przychodzą, do tego aby zatrzymały się dla siebie, przyjrzały się kondycji w jakiej obecnie są i umiały wybrać dla siebie lepiej.

 

Pomagam Wam zauważyć, jak ofiarowanie sobie czasu i uwagi jest kluczowe do osiągnięcia dobrostanu, oraz że to co wybieramy dla siebie dziś, ma wpływ na nasze jutro. Dziś pracujemy na swoje zdrowie i dobre samopoczucie, więc warto zacząć ruszać się już dziś.

 

Moje ulubione powiedzenie brzmi: "Kiedy, jak nie teraz?"

 

Zapraszam Cię więc do wspólnej podróży!

 

ASIA YOGA

joga Trójmiasto

ASIA YOGA

yoga Gdynia Yoga Trójmiasto